Ostaa RT0805FRE07330KL BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±1% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | ±50ppm/°C |
| Toimittaja Device Package: | 0805 |
| Koko / Dimension: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Sarja: | RT |
| Resistance (ohmia): | 330k |
| Virta (wattia): | 0.125W, 1/8W |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 0805 (2012 Metric) |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 155°C |
| Lukumäärä Päätteet: | 2 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | RT0805FRE07330KL |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.024" (0.60mm) |
| ominaisuudet: | Moisture Resistant |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 330k Ohm ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Moisture Resistant Thin Film |
| Kuvaus: | RES SMD 330K OHM 1% 1/8W 0805 |