Ostaa RT8206BGQW BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 3.3V, 5.5V, 2 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 6 V ~ 25 V |
| Toimittaja Device Package: | 32-WQFN (5x5) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 32-WFQFN Exposed Pad |
| Muut nimet: | 1028-1125-2 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Lähdöt: | 2 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan osanumero: | RT8206BGQW |
| Laajennettu kuvaus: | - Controller, Notebook Power System Voltage Regulator IC 2 Output 32-WQFN (5x5) |
| Kuvaus: | IC CTRLR SMPS STPDN DUAL 32WQFN |
| Sovellukset: | Controller, Notebook Power System |
| Email: | [email protected] |