Ostaa RT8251GQW BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - lähtö (min / kiinteä): | 0.8V |
|---|---|
| Voltage - lähtö (Max): | 15V |
| Jännite - tulo (Min): | 4.75V |
| Jännite - tulo (Max): | 24V |
| topologia: | Buck |
| Synchronous Tasasuuntaaja: | No |
| Toimittaja Device Package: | 16-WQFN (3x3) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 16-WFQFN Exposed Pad |
| lähtö Tyyppi: | Adjustable |
| Output Configuration: | Positive |
| Muut nimet: | 1028-1043-2 RT8251GQW-ND |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Lukumäärä Lähdöt: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 18 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | RT8251GQW |
| toiminto: | Step-Down |
| Taajuus - Switching: | 570kHz |
| Laajennettu kuvaus: | Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.8V 1 Output 5A 16-WFQFN Exposed Pad |
| Kuvaus: | IC REG BUCK ADJ 5A 16WQFN |
| Nykyinen - Tuotos: | 5A |
| Email: | [email protected] |