Ostaa S2004VS1 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - On State (VTM) (Max): | 1.6V |
|---|---|
| Jännite - Off State: | 200V |
| Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max): | 800mV |
| Toimittaja Device Package: | TO-251 (V-Pak/I-Pak) |
| Sarja: | - |
| SCR Tyyppi: | Sensitive Gate |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 110°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | S2004VS1 |
| Laajennettu kuvaus: | SCR 200V 4A Sensitive Gate Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak) |
| Kuvaus: | SCR SENS 200V 4A TO-251 |
| Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max): | 4A |
| Nykyinen - On State (It (AV)) (Max): | 2.5A |
| Nykyinen - Off State (Max): | 2µA |
| Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM): | 25A, 30A |
| Nykyinen - Hold (Ih) (Max): | 4mA |