Ostaa S4008VTP BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - On State (VTM) (Max): | 1.6V |
|---|---|
| Jännite - Off State: | 400V |
| Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max): | 1.5V |
| Toimittaja Device Package: | TO-251 (V-Pak/I-Pak) |
| Sarja: | - |
| SCR Tyyppi: | Standard Recovery |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 11 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | S4008VTP |
| Laajennettu kuvaus: | SCR 400V 8A Standard Recovery Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak) |
| Kuvaus: | SCR 400V 8A TO251 |
| Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max): | 8A |
| Nykyinen - On State (It (AV)) (Max): | 5.1A |
| Nykyinen - Off State (Max): | 5µA |
| Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM): | 83A, 100A |
| Nykyinen - Hold (Ih) (Max): | 30mA |
| Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max): | 15mA |