Ostaa S6010RS3 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - On State (VTM) (Max): | 1.6V |
|---|---|
| Jännite - Off State: | 600V |
| Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max): | 800mV |
| Toimittaja Device Package: | TO-220 Non-Isolated Tab |
| Sarja: | - |
| SCR Tyyppi: | Sensitive Gate |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | TO-220-3 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 110°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | S6010RS3 |
| Laajennettu kuvaus: | SCR 600V 10A Sensitive Gate Through Hole TO-220 Non-Isolated Tab |
| Kuvaus: | SCR SENS 600V 10A TO220 |
| Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max): | 10A |
| Nykyinen - On State (It (AV)) (Max): | 6.4A |
| Nykyinen - Off State (Max): | 5µA |
| Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM): | 83A, 100A |
| Nykyinen - Hold (Ih) (Max): | 8mA |