Ostaa SCEP125H-1R0 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.508" L x 0.508" W (12.90mm x 12.90mm) |
| suojaus: | Shielded |
| Sarja: | SCEP125H |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Nonstandard |
| Muut nimet: | 595-1399-2 SCEP125H-1R0M SCEP125H1R0 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | - |
| Valmistajan toimitusaika: | 12 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | SCEP125H-1R0 |
| induktanssi: | 1µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.228" (5.80mm) |
| Taajuus - Testi: | 100kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 1µH Shielded Wirewound Inductor 20A 2.5 mOhm Max Nonstandard |
| Kuvaus: | FIXED IND 1UH 20A 2.5 MOHM SMD |
| DC Resistance (DCR): | 2.5 mOhm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 20A |
| Nykyinen - värikylläisyys: | 20A |