Ostaa SCEP125U-1R4 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.508" L x 0.508" W (12.90mm x 12.90mm) |
| suojaus: | Shielded |
| Sarja: | SCEP125U |
| Pakkaus / Case: | Nonstandard |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 12 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | SCEP125U-1R4 |
| induktanssi: | 1.4µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.228" (5.80mm) |
| Taajuus - Testi: | 100kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 1.4µH Shielded Wirewound Inductor 14A 3.8 mOhm Max Nonstandard |
| Kuvaus: | FIXED IND 1.4UH 14A 3.8 MOHM SMD |
| DC Resistance (DCR): | 3.8 mOhm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 14A |
| Nykyinen - värikylläisyys: | 20.8A |