Ostaa SCEP134H-3R6 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | - |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.547" L x 0.547" W (13.90mm x 13.90mm) |
| suojaus: | Shielded |
| Sarja: | SCEP134H |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Nonstandard |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | - |
| Valmistajan toimitusaika: | 12 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | SCEP134H-3R6 |
| induktanssi: | 3.6µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.193" (4.90mm) |
| Taajuus - Testi: | 100kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 3.6µH Shielded Inductor 10A 12 mOhm Max Nonstandard |
| Kuvaus: | FIXED IND 3.6UH 10A 12 MOHM SMD |
| DC Resistance (DCR): | 12 mOhm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 10A |
| Nykyinen - värikylläisyys: | 12.5A |