Ostaa SCH114-2R5 BYCHPS: llä
|---|---|
| Toleranssi: | ±30% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm) |
| Pakkaus / Case: | Nonstandard |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 12 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | SCH114-2R5 |
| induktanssi: | 2.5µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.193" (4.90mm) |
| Taajuus - Testi: | 100kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 2.5µH Unshielded Wirewound Inductor 5.1A 30 mOhm Max Nonstandard |
| Kuvaus: | FIXED IND 2.5UH 5.1A 30 MOHM SMD |
| DC Resistance (DCR): | 30 mOhm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 5.1A |
| Nykyinen - värikylläisyys: | 6.5A |