Ostaa SCH114-330 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm) |
| suojaus: | Unshielded |
| Sarja: | SCH114 |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Nonstandard |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | - |
| Valmistajan toimitusaika: | 12 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | SCH114-330 |
| induktanssi: | 33µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.193" (4.90mm) |
| Taajuus - Testi: | 100kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 33µH Unshielded Wirewound Inductor 2.05A 122 mOhm Max Nonstandard |
| Kuvaus: | FIXED IND 33UH 2.05A 122 MOHM |
| DC Resistance (DCR): | 122 mOhm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 2.05A |
| Nykyinen - värikylläisyys: | 2.5A |