Ostaa SCIHP1040-220M BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | - |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.453" L x 0.402" W (11.50mm x 10.20mm) |
| suojaus: | Shielded |
| Sarja: | SCIHP1040 |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Nonstandard |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | - |
| Valmistajan toimitusaika: | 12 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | SCIHP1040-220M |
| induktanssi: | 22µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.157" (4.00mm) |
| Taajuus - Testi: | 200kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 22µH Shielded Inductor 3.5A 92 mOhm Max Nonstandard |
| Kuvaus: | FIXED IND 22UH 3.5A 92 MOHM SMD |
| DC Resistance (DCR): | 92 mOhm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 3.5A |
| Nykyinen - värikylläisyys: | 6A |