Ostaa SEK331M035ST BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 35V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| ripple Current: | 440mA |
| Polarisaatio: | - |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can |
| Muut nimet: | 338-1741 SEK331M035ST-ND |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 17 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | SEK331M035ST |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| impedanssi: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.630" (16.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 330µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 560 mOhm 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 560 mOhm |
| Kuvaus: | CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL |
| kapasitanssi: | 330µF |