Ostaa SM15T220CA BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Käänteinen Standoff (Typ): | 188V |
|---|---|
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp: | 388V |
| Jännite - erittely (min): | 209V |
| Tyyppi: | Zener |
| Toimittaja Device Package: | SMC |
| Sarja: | SM15T, TRANSIL™ |
| Power Line Protection: | No |
| Teho - huippukulma: | 1500W (1.5kW) |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | DO-214AB, SMC |
| Muut nimet: | 497-7866-2 SM15T220CA-ND |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | SM15T220CA |
| Kuvaus: | TVS DIODE 188VWM 388VC SMC |
| Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 26A (8/20µs) |