Ostaa SRE6603-331M BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm) |
| suojaus: | Shielded |
| Sarja: | SRE6603 |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | 40 @ 100kHz |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Nonstandard |
| Käyttölämpötila: | -25°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Ferrite |
| Valmistajan osanumero: | SRE6603-331M |
| induktanssi: | 330µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.115" (2.92mm) |
| Taajuus - Testi: | 100kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | 5MHz |
| Laajennettu kuvaus: | 330µH Shielded Wirewound Inductor 200mA 1.4 Ohm Max Nonstandard |
| Kuvaus: | FIXED IND 330UH 200MA 1.4 OHM |
| DC Resistance (DCR): | 1.4 Ohm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 200mA |
| Nykyinen - värikylläisyys: | 70mA |