Ostaa SRF1260A-4R7Y BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±30% |
|---|---|
| Testainduktanssi - kytketty sarjaan: | 18.8µH |
| Koko / Dimension: | 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) |
| suojaus: | Shielded |
| Sarja: | Automotive, AEC-Q200, SRF1260A |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Nonstandard |
| Muut nimet: | SRF1260A-4R7Y-ND SRF1260A-4R7YTR |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 20 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | SRF1260A-4R7Y |
| Induktanssi - kytketty rinnakkain: | 4.7µH |
| Korkeus: | 0.244" (6.20mm) |
| Laajennettu kuvaus: | Shielded Coil Inductor Array Inductance - Connected in Series Inductance - Connected in Parallel 13.7 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel Nonstandard |
| Kuvaus: | INDUCT ARRAY 2 COIL 4.7UH SMD |
| DC-vastus (DCR) - sarja: | 47.9 mOhm Max |
| DC-vastus (DCR) - rinnakkainen: | 13.7 mOhm Max |
| Nykyinen saturaatio - sarja: | 4.86A |
| Nykyinen kylläisyys - rinnakkain: | 9.71A |
| Virta-arvo - sarja: | 3.59A |
| Nykyinen Rating - Parallel: | 7.18A |