Ostaa SRP1038A-4R7M BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm) |
| suojaus: | Shielded |
| Sarja: | SRP1038A |
| Arvioinnit: | AEC-Q200 |
| Q @ Freq: | 20 @ 100kHz |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Nonstandard |
| Muut nimet: | SRP1038A-4R7MTR |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Carbonyl Powder |
| Valmistajan toimitusaika: | 19 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | SRP1038A-4R7M |
| induktanssi: | 4.7µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.157" (4.00mm) |
| Taajuus - Testi: | 100kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | 16MHz |
| Laajennettu kuvaus: | 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 10A 15.5 mOhm Max Nonstandard |
| Kuvaus: | FIXED IND 4.7UH 10A 15.5 MOHM |
| DC Resistance (DCR): | 15.5 mOhm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 10A |
| Nykyinen - värikylläisyys: | 17A |