Ostaa SRR1210A-270M BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | - |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm) |
| suojaus: | Shielded |
| Sarja: | SRR1210A |
| Arvioinnit: | AEC-Q200 |
| Q @ Freq: | 16 @ 2.52MHz |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Nonstandard |
| Muut nimet: | SRR1210A-270MTR |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Ferrite |
| Valmistajan toimitusaika: | 20 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | SRR1210A-270M |
| induktanssi: | 27µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.394" (10.00mm) |
| Taajuus - Testi: | 1kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | 6.5MHz |
| Laajennettu kuvaus: | 27µH Shielded Inductor 5A 40 mOhm Max Nonstandard |
| Kuvaus: | FIXED IND 27UH 5A 40 MOHM SMD |
| DC Resistance (DCR): | 40 mOhm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 5A |
| Nykyinen - värikylläisyys: | 4.2A |