Ostaa SRR1260A-270M BYCHPS: llä
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) |
| suojaus: | Shielded |
| Sarja: | SRR1260A |
| Arvioinnit: | AEC-Q200 |
| Q @ Freq: | 26 @ 2.52MHz |
| Pakkaus: | Original-Reel® |
| Pakkaus / Case: | Nonstandard |
| Muut nimet: | SRR1260A-270MDKR |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 20 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | SRR1260A-270M |
| induktanssi: | 27µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.256" (6.50mm) |
| Taajuus - Testi: | 1kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | 12.7MHz |
| Laajennettu kuvaus: | 27µH Shielded Wirewound Inductor 3.6A 45 mOhm Max Nonstandard |
| Kuvaus: | FIXED IND 27UH 3.6A 45 MOHM SMD |
| DC Resistance (DCR): | 45 mOhm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 3.6A |
| Nykyinen - värikylläisyys: | 3.3A |