Ostaa STB12NM50FDT4 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Vgs (th) (Max) @ Id: | 5V @ 250µA |
|---|---|
| teknologia: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Toimittaja Device Package: | D2PAK |
| Sarja: | FDmesh™ |
| RDS (Max) @ Id, Vgs: | 400 mOhm @ 6A, 10V |
| Tehonkulutus (Max): | 160W (Tc) |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Muut nimet: | 497-5380-2 STB12NM50FDT4-ND |
| Käyttölämpötila: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | STB12NM50FDT4 |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds: | 1000pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 12nC @ 10V |
| FET tyyppi: | N-Channel |
| FET Ominaisuus: | - |
| Laajennettu kuvaus: | N-Channel 500V 12A (Tc) 160W (Tc) Surface Mount D2PAK |
| Valua lähde jännite (Vdss): | 500V |
| Kuvaus: | MOSFET N-CH 500V 12A D2PAK |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C: | 12A (Tc) |