Ostaa STGWA40N120KD BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max): | 1200V |
|---|---|
| Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic: | 3.85V @ 15V, 30A |
| Testaa kunto: | 960V, 30A, 10 Ohm, 15V |
| Td (päällä / pois) @ 25 ° C: | 48ns/338ns |
| Switching Energy: | 3.7mJ (on), 5.7mJ (off) |
| Toimittaja Device Package: | TO-247 |
| Sarja: | PowerMESH™ |
| Käänteinen Recovery Time (TRR): | 84ns |
| Virta - Max: | 240W |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | TO-247-3 |
| Muut nimet: | 497-15137-5 STGWA40N120KD-ND |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | STGWA40N120KD |
| Syötetyyppi: | Standard |
| IGBT Tyyppi: | - |
| Gate Charge: | 126nC |
| Laajennettu kuvaus: | IGBT 1200V 80A 240W Through Hole TO-247 |
| Kuvaus: | IGBT 1200V 80A 240W TO247 |
| Nykyinen - Collector Pulssi (ICM): | 120A |
| Nykyinen - Collector (le) (Max): | 80A |