Ostaa STGWA80H65FB BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max): | 650V |
|---|---|
| Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic: | 2V @ 15V, 80A |
| Testaa kunto: | 400V, 80A, 10 Ohm, 15V |
| Td (päällä / pois) @ 25 ° C: | 84ns/280ns |
| Switching Energy: | 2.1mJ (on), 1.5mJ (off) |
| Toimittaja Device Package: | TO-247 Long Leads |
| Sarja: | - |
| Virta - Max: | 469W |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | TO-247-3 |
| Muut nimet: | 497-15138-5 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | STGWA80H65FB |
| Syötetyyppi: | Standard |
| IGBT Tyyppi: | Trench Field Stop |
| Gate Charge: | 414nC |
| Laajennettu kuvaus: | IGBT Trench Field Stop 650V 120A 469W Through Hole TO-247 Long Leads |
| Kuvaus: | IGBT 650V 120A 469W TO247 |
| Nykyinen - Collector Pulssi (ICM): | 240A |
| Nykyinen - Collector (le) (Max): | 120A |