Ostaa STGWT40HP65FB BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max): | 650V |
|---|---|
| Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic: | 2V @ 15V, 40A |
| Testaa kunto: | 400V, 40A, 5 Ohm, 15V |
| Td (päällä / pois) @ 25 ° C: | -/142ns |
| Switching Energy: | 363µJ (off) |
| Toimittaja Device Package: | TO-3P |
| Sarja: | HB |
| Käänteinen Recovery Time (TRR): | 140ns |
| Virta - Max: | 283W |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | TO-3P-3, SC-65-3 |
| Muut nimet: | 497-16972 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 20 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | STGWT40HP65FB |
| Syötetyyppi: | Standard |
| IGBT Tyyppi: | Trench Field Stop |
| Gate Charge: | 210nC |
| Laajennettu kuvaus: | IGBT Trench Field Stop 650V 80A 283W Through Hole TO-3P |
| Kuvaus: | TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT, HB |
| Nykyinen - Collector Pulssi (ICM): | 160A |
| Nykyinen - Collector (le) (Max): | 80A |