Ostaa STL100N1VH5 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Vgs (th) (Max) @ Id: | 500mV @ 250µA (Min) |
|---|---|
| teknologia: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Toimittaja Device Package: | PowerFlat™ (5x6) |
| Sarja: | STripFET™ V |
| RDS (Max) @ Id, Vgs: | 3 mOhm @ 12.5A, 4.5V |
| Tehonkulutus (Max): | 60W (Tc) |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 8-PowerVDFN |
| Muut nimet: | 497-11219-2 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | STL100N1VH5 |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds: | 2085pF @ 10V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 26.5nC @ 4.5V |
| FET tyyppi: | N-Channel |
| FET Ominaisuus: | - |
| Laajennettu kuvaus: | N-Channel 12V 100A (Tc) 60W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (5x6) |
| Valua lähde jännite (Vdss): | 12V |
| Kuvaus: | MOSFET N-CH 12V 100A POWERFLAT56 |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C: | 100A (Tc) |