Ostaa STTH10R04B-TR BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 1.7V @ 10A |
|---|---|
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max): | 400V |
| Toimittaja Device Package: | D-Pak |
| Nopeus: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Sarja: | - |
| Käänteinen Recovery Time (TRR): | 40ns |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Muut nimet: | 497-8047-2 STTH10R04B-TR-ND |
| Käyttölämpötila - liitäntä: | 175°C (Max) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | STTH10R04B-TR |
| Laajennettu kuvaus: | Diode Standard 400V 10A Surface Mount D-Pak |
| diodi Tyyppi: | Standard |
| Kuvaus: | DIODE GEN PURP 400V 10A DPAK |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 10µA @ 400V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io): | 10A |