Ostaa STTH30L06G-TR BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 1.55V @ 30A |
|---|---|
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max): | 600V |
| Toimittaja Device Package: | D2PAK |
| Nopeus: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Sarja: | - |
| Käänteinen Recovery Time (TRR): | 90ns |
| Pakkaus: | Original-Reel® |
| Pakkaus / Case: | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Muut nimet: | 497-6090-6 |
| Käyttölämpötila - liitäntä: | 175°C (Max) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | STTH30L06G-TR |
| Laajennettu kuvaus: | Diode Standard 600V 30A Surface Mount D2PAK |
| diodi Tyyppi: | Standard |
| Kuvaus: | DIODE GEN PURP 600V 30A D2PAK |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 25µA @ 600V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io): | 30A |