Ostaa T607021854BT BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - On State (VTM) (Max): | 1.85V |
|---|---|
| Jännite - Off State: | 200V |
| Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max): | 3V |
| Toimittaja Device Package: | TO-93 |
| Sarja: | - |
| SCR Tyyppi: | Standard Recovery |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | TO-209AB, TO-93-4, Stud |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Chassis, Stud Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | T607021854BT |
| Laajennettu kuvaus: | SCR 200V 275A Standard Recovery Chassis, Stud Mount TO-93 |
| Kuvaus: | SCR FAST SW 175A 200V TO-93 |
| Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max): | 275A |
| Nykyinen - On State (It (AV)) (Max): | 175A |
| Nykyinen - Off State (Max): | 25mA |
| Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM): | 4500A @ 60Hz |
| Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max): | 150mA |