Ostaa TISP4115M3BJR-S BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - On State: | 3V |
|---|---|
| Jännite - Off State: | 90V |
| Jännite - breakover: | 115V |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | DO-214AA, SMB |
| Valmistajan toimitusaika: | 12 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | TISP4115M3BJR-S |
| Kuvaus: | PROTECTOR SINGLE BIDIRECTIONAL |
| Nykyinen - Peak Pulse (8 / 20μs): | 220A |
| Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 50A |
| Nykyinen - Hold (Ih): | 350mA |
| kapasitanssi: | 87pF |