Ostaa TLV320AIC1110ZQER BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply, Digital: | 2.7 V ~ 3.3 V |
|---|---|
| Jännite - Supply, Analog: | 2.7 V ~ 3.3 V |
| Tyyppi: | PCM |
| Toimittaja Device Package: | 80-BGA MICROSTAR JUNIOR (5x5) |
| Sigma Delta: | Yes |
| Sarja: | - |
| S / N-suhde, ADC / DAC (db) Typ: | - |
| Resolution (Bits): | 15 b |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 80-VFBGA |
| Muut nimet: | 296-21865-2 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä ADC / DAC: | 1 / 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 14 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | TLV320AIC1110ZQER |
| Laajennettu kuvaus: | PCM Interface 15 b PCM Audio Interface 80-BGA MICROSTAR JUNIOR (5x5) |
| Dynamic Range, ADC / DAC (db) Typ: | - |
| Kuvaus: | IC PCM CODEC 80-BGA |
| data Interface: | PCM Audio Interface |
| Email: | [email protected] |