Ostaa TPS799185DDCRG4 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 1.85V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 2.7 V ~ 6.5 V |
| Jännite - Dropout (tyypillinen): | - |
| Toimittaja Device Package: | SOT-23-5 |
| Sarja: | - |
| Regulator Topologia: | Positive Fixed |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Regulators: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | TPS799185DDCRG4 |
| Laajennettu kuvaus: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.85V 200mA SOT-23-5 |
| Kuvaus: | IC REG LDO 1.85V 0.2A 5SOT |
| Nykyinen - Tuotos: | 200mA |
| Nykyinen - Raja (Min): | 220mA |