Ostaa UAL25-0R3F8 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±1% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | - |
| Koko / Dimension: | 1.063" L x 1.079" W (27.00mm x 27.40mm) |
| Sarja: | UAL |
| Resistance (ohmia): | 0.3 |
| Virta (wattia): | 25W |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Axial, Box |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 275°C |
| Asennus Ominaisuus: | Flanges |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | UAL25-0R3F8 |
| Lead Style: | Solder Lugs |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.575" (14.60mm) |
| ominaisuudet: | Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Kuvaus: | RES CHAS MNT 0.3 OHM 1% 25W |