Ostaa UCD1J470MNL1GS BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 63V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) |
| Koko / Dimension: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Sarja: | UCD |
| ripple Current: | 250mA |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Original-Reel® |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can - SMD |
| Muut nimet: | 493-6401-6 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 31 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | UCD1J470MNL1GS |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedanssi: | 650 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.413" (10.50mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 47µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Kuvaus: | CAP ALUM 47UF 20% 63V SMD |
| kapasitanssi: | 47µF |