Ostaa UF3008-HF BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 1.7V @ 3A |
|---|---|
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max): | 1000V (1kV) |
| Toimittaja Device Package: | DO-27 |
| Nopeus: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Sarja: | - |
| Käänteinen Recovery Time (TRR): | 75ns |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | DO-201AA, DO-27, Axial |
| Käyttölämpötila - liitäntä: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | UF3008-HF |
| Laajennettu kuvaus: | Diode Standard 1000V (1kV) 3A Through Hole DO-27 |
| diodi Tyyppi: | Standard |
| Kuvaus: | DIODE GEN PURP 1KV 3A DO201AA |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 5µA @ 1000V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io): | 3A |
| Kapasitanssi @ Vr, F: | 30pF @ 4V, 1MHz |