Ostaa UJB0L223THD BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 5.5V |
|---|---|
| Toleranssi: | -10%, +50% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Sarja: | JB |
| ripple Current: | - |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can |
| Käyttölämpötila: | -25°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | UJB0L223THD |
| Lifetime @ Temp.: | 1000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | 0.295" (7.50mm) |
| impedanssi: | 200 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | 1.319" (33.50mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 22000µF 5.5V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Kuvaus: | CAP ALUM 22000UF 5.5V RADIAL |
| kapasitanssi: | 22000µF |