Ostaa URZ2C470MHD BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 160V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Sarja: | URZ |
| ripple Current: | 300mA @ 120Hz |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can |
| Muut nimet: | 493-15960 URZ2C470MHD-ND |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 18 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | URZ2C470MHD |
| Lifetime @ Temp.: | 1000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.295" (7.50mm) |
| impedanssi: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.650" (16.50mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 47µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Kuvaus: | CAP ALUM 47UF 20% 160V RADIAL |
| kapasitanssi: | 47µF |