Ostaa UVR2E470MHD1TO BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 250V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Sarja: | UVR |
| ripple Current: | 300mA |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Cut Tape (CT) |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can |
| Muut nimet: | 493-12851-1 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 18 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | UVR2E470MHD1TO |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| impedanssi: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | 1.063" (27.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 47µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Kuvaus: | CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL |
| kapasitanssi: | 47µF |