Ostaa UWS1C151MCL1GS BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 16V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) |
| Koko / Dimension: | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Sarja: | UWS |
| ripple Current: | 151mA |
| Polarisaatio: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can - SMD |
| Muut nimet: | 493-9851-2 UWS1C151MCL1GS-ND |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | UWS1C151MCL1GS |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedanssi: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.303" (7.70mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 150µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Kuvaus: | CAP ALUM 150UF 20% 16V SMD |
| kapasitanssi: | 150µF |