V130LU5CP
V130LU5CP
Osa numero:
V130LU5CP
Valmistaja:
Littelfuse
Kuvaus:
VARISTOR 205V 3.5KA DISC 10MM
Tietolomake:
V130LU5CP.pdf
esittely
Ostaa V130LU5CP BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
tekniset tiedot
Varistorijännite (Typ):205V
Varistorin jännite (min):184.5V
Varistorin jännite (maksimi):225.5V
Sarja:C-III
Pakkaus:Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case:Disc 10mm
Käyttölämpötila:-55°C ~ 85°C (TA)
Lukumäärä Circuits:1
Asennustyyppi:Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL):1 (Unlimited)
Suurin V DC:-
Suurin AC volttia:130VAC
Valmistajan toimitusaika:25 Weeks
Valmistajan osanumero:V130LU5CP
energia:40J
Kuvaus:VARISTOR 205V 3.5KA DISC 10MM
Nykyinen - Surge:3.5kA
Kapasitanssi @ Taajuus:450pF @ 1MHz