Ostaa V250LS40CPX620 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Varistorijännite (Typ): | 383.5V |
|---|---|
| Varistorin jännite (min): | 354V |
| Varistorin jännite (maksimi): | 413V |
| Sarja: | C-III |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Disc 20mm |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Suurin V DC: | - |
| Suurin AC volttia: | 250VAC |
| Valmistajan toimitusaika: | 9 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | V250LS40CPX620 |
| energia: | 300J |
| Kuvaus: | VARISTOR 383.5V 10KA DISC 20MM |
| Nykyinen - Surge: | 10kA |
| Kapasitanssi @ Taajuus: | 120pF @ 1MHz |