Ostaa WFH90L100J BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±5% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | - |
| Koko / Dimension: | 2.756" L x 2.008" W (70.00mm x 51.00mm) |
| Sarja: | WFH |
| Resistance (ohmia): | 100 |
| Virta (wattia): | 90W |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Rectangular Case |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 220°C |
| Asennus Ominaisuus: | Flanges |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | WFH90L100J |
| Lead Style: | Solder Lugs |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.496" (12.60mm) |
| ominaisuudet: | - |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Kuvaus: | RES CHAS MNT 100 OHM 5% 90W |