Ostaa WNA5R0FET BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±1% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | ±50ppm/°C |
| Toimittaja Device Package: | Axial |
| Koko / Dimension: | 0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm) |
| Sarja: | WN |
| Resistance (ohmia): | 5 |
| Virta (wattia): | 0.5W, 1/2W |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Axial |
| Muut nimet: | WNA5R0FETR WNA5R0FT WNA5R0FTR WNA5R0FTR-ND |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C |
| Lukumäärä Päätteet: | 2 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 22 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | WNA5R0FET |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| ominaisuudet: | Non-Inductive |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 5 Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Wirewound |
| Kuvaus: | RES 5 OHM 1/2W 1% AXIAL |