Ostaa Z0109MN 6AA4 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Off State: | 600V |
|---|---|
| Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max): | 1.3V |
| triac Tyyppi: | Logic - Sensitive Gate |
| Toimittaja Device Package: | SOT-223 |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Original-Reel® |
| Pakkaus / Case: | TO-261-4, TO-261AA |
| Muut nimet: | 497-12385-6 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | Z0109MN 6AA4 |
| Laajennettu kuvaus: | TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 1A Surface Mount SOT-223 |
| Kuvaus: | TRIAC SENS GATE 600V 1A SOT223 |
| Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max): | 1A |
| Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM): | 8A, 8.5A |
| Nykyinen - Hold (Ih) (Max): | 10mA |
| Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max): | 10mA |
| kokoonpano: | Single |
| Email: | [email protected] |