Ostaa ZUMT718TC BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max): | 20V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 250mV @ 100mA, 1A |
| transistori tyyppi: | PNP |
| Toimittaja Device Package: | SOT-323 |
| Sarja: | - |
| Virta - Max: | 500mW |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | SC-70, SOT-323 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | ZUMT718TC |
| Taajuus - Siirtyminen: | 210MHz |
| Laajennettu kuvaus: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 20V 1A 210MHz 500mW Surface Mount SOT-323 |
| Kuvaus: | TRANS PNP 20V 1A SC70-3 |
| DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 200 @ 500mA, 2V |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max): | 10nA |
| Nykyinen - Collector (le) (Max): | 1A |
| Email: | [email protected] |