Ostaa 0031.8359 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | - |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 250V |
| Koko / Dimension: | 0.197" Dia x 0.787" L (5.00mm x 20.00mm) |
| Sarja: | OGN-SMD |
| Vasteaika: | Fast |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 5mm x 20mm w/Holder |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Holder/Surface Mount |
| Sulaminen I²t: | 0.23 |
| Valmistajan toimitusaika: | 13 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 0031.8359 |
| sulake Tyyppi: | Cartridge, Glass |
| Kuvaus: | FUSE GLASS 160MA 250VAC 5X20MM |
| Nykyinen arvostelu: | 160mA |
| Väri: | - |
| Katkaisukyky @ Jännite: | 35A |
| Hyväksynnät: | cURus, VDE |
| Email: | [email protected] |