Ostaa 01290002Z BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite: | 250V |
|---|---|
| päättyminen Style: | Solder Lug |
| Sarja: | 129 |
| Muut nimet: | 1290002Z |
| Suuntautuminen: | - |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 12 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 01290002Z |
| Tuulettimen tyyppi: | Clip |
| sulake Tyyppi: | Cartridge |
| sulake Mitat: | 13/16" Dia (20.83mm) |
| For Use With / Oheistuotteet: | NEC |
| Laajennettu kuvaus: | Fuse Clip 60A 250V 1 Circuit Cartridge Chassis Mount |
| Kuvaus: | FUSE CLIP CART 250V 60A CHASSIS |
| Nykyinen arvostelu: | 60A |
| Yhteydenotto Material: | Beryllium Copper |
| Yhteydenotto Finish: | Silver |
| Email: | [email protected] |