Ostaa 0218.040MXE BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | - |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 250V |
| Koko / Dimension: | 0.236" Dia x 0.886" L (6.00mm x 22.50mm) |
| Sarja: | 218 |
| Vasteaika: | Slow |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | 5mm x 20mm (Axial) |
| Muut nimet: | 0218.040MXE- 0228.040 0228.040M 0228.040M-ND 218.040MXE 218.040XE 228.040 228.040M M218.040XE |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Sulaminen I²t: | 0.0055 |
| Valmistajan osanumero: | 0218.040MXE |
| sulake Tyyppi: | Cartridge, Glass |
| Kuvaus: | FUSE GLASS 40MA 250VAC 5X20MM |
| DC Cold Resistance: | 35.7 Ohm |
| Nykyinen arvostelu: | 40mA |
| Väri: | - |
| Katkaisukyky @ Jännite: | 35A |
| Hyväksynnät: | CSA, SEMKO, UL, VDE |
| Email: | [email protected] |