Ostaa 027601.5M BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 125V |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 125V |
| Koko / Dimension: | 0.093" Dia x 0.280" L (2.36mm x 7.11mm) |
| Sarja: | PICO® 276 |
| Vasteaika: | Fast |
| Pakkaus: | - |
| Pakkaus / Case: | Radial Bend Cylinder |
| Muut nimet: | 027601.5M- 27601.5 M27601.5 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Sulaminen I²t: | - |
| Valmistajan osanumero: | 027601.5M |
| sulake Tyyppi: | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| Kuvaus: | FUSE BOARD MOUNT 1.5A 125VAC/VDC |
| Nykyinen arvostelu: | 1.5A |
| Väri: | - |
| Katkaisukyky @ Jännite: | - |
| Hyväksynnät: | UL |
| Email: | [email protected] |