Ostaa 02800002Z BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite: | - |
|---|---|
| päättyminen Style: | Solder Lug |
| Sarja: | 280 |
| Muut nimet: | 280002 |
| Suuntautuminen: | - |
| Lukumäärä Circuits: | - |
| Asennustyyppi: | Panel Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 13 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 02800002Z |
| Tuulettimen tyyppi: | - |
| sulake Tyyppi: | - |
| sulake Mitat: | - |
| For Use With / Oheistuotteet: | MICRO |
| Laajennettu kuvaus: | Fuse 2A Circuit Panel Mount |
| Kuvaus: | FUSE HOLDER 2A PANEL MOUNT |
| Nykyinen arvostelu: | 2A |
| Yhteydenotto Material: | - |
| Yhteydenotto Finish: | - |
| Email: | [email protected] |