Ostaa 03590008Z BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite: | 600V |
|---|---|
| päättyminen Style: | Screw Terminal |
| Sarja: | 359 |
| Muut nimet: | 359008 |
| Suuntautuminen: | - |
| Lukumäärä Circuits: | 8 |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 03590008Z |
| Tuulettimen tyyppi: | Block |
| sulake Tyyppi: | Cartridge |
| sulake Mitat: | 1/4" Dia x 1 1/4" L (6.4mm x 31.8mm) |
| For Use With / Oheistuotteet: | 3AG |
| Laajennettu kuvaus: | Fuse Block 30A 600V 8 Circuit Cartridge Chassis Mount |
| Kuvaus: | FUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS |
| Nykyinen arvostelu: | 30A |
| Yhteydenotto Material: | Beryllium Copper |
| Yhteydenotto Finish: | Silver |
| Email: | [email protected] |