Ostaa 05710028L BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite: | 600V |
|---|---|
| päättyminen Style: | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Sarja: | 571 |
| Muut nimet: | 571028 |
| Suuntautuminen: | - |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Panel Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 13 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 05710028L |
| Tuulettimen tyyppi: | Holder |
| sulake Tyyppi: | Cartridge |
| sulake Mitat: | 13/32" Dia x 1-1/2" L (10.3mm x 38.1mm) |
| For Use With / Oheistuotteet: | MIDGET |
| Laajennettu kuvaus: | Fuse Holder 30A 600V 1 Circuit Cartridge Panel Mount |
| Kuvaus: | FUSE HLDR CART 600V 30A PNL MNT |
| Nykyinen arvostelu: | 30A |
| Yhteydenotto Material: | Brass |
| Yhteydenotto Finish: | Tin |
| Email: | [email protected] |